Рішення про створення батьківського комітету

З метою інформування громадськості стосовно ефективності та прозорості використання коштів Фонду школи на сайті закладу створено цю рубрику.
17 листопада 2015р. в приміщенні ЗОШ №5 відбулося засідання шкільної батьківської конференції. 
У конференції взяв участь 71 представник батьківської громадськості від кожного  класу школи. Під час засідання було обрано голову батьківського комітету,її заступника, а також скарбника батьківського Фонду школи. Голова батьківського комітету запросила батьків до активної співпраці.
У процесі обговорення нагальних потреб школи батьки дійшли висновку, що найефективніше витратити кошти Фонду для переобладнання кімнати №114 у малий спортивний зал; за це рішення проголосували 70 присутніх батьків.


Разом ми робимо школу кращою для наших дітей!

Батьківський комітет школи висловлює щиру подяку всім батькам за  розуміння проблем, які постійно виникають перед школою, і за безкорисливу конкретну допомогу у зміцненні її матеріально-технічної бази. Це, безумовно, сприяє покращенню умов для навчання та виховання.


Правові аспекти отримання благодійної та спонсорської допомоги.
  • Закон України від 05.07.12р. №5073-IV "Про благодійну діяльність та благодійні організації";
  • Наказ Міністерства освіти і науки України від 02.06.2004 №440 "Про затвердження примірного положення  про батьківські комітети (ради)загальноосвітнього навчального закладу ";
  • Положення про батьківський комітет ЗОШ №5 м.Миргрода;
  • Лист Міністерства освіти і науки Українии від 15.04.2015р №1/9-289 "Щодо оприлюднення інформації про використання благодійних та спонсорських внесків ";
  • Лист Міносвіти і науки України від 09.04.2012р. №1/9-272 "Щодо благодійних внесків";
  • Лист Міносвіти і науки України від 05.09.2013р. №1/9-608 "Щодо благодійних внесків";

Звіти про залучення та використання батьківських коштів (переглянути)

Усі витрати підтверджені документально. Акти виконаних робіт та послуг оприходовано бухгалтерією школи згідно чинного законодавства України.


Доводимо до відома батьківської громади школи, що у червні 2016 року засновано і зареєстровано в органах юстиції України Громадську благодійну організацію "ІНДІГО-V" Миргородської спеціалізованої школи І-ІІІ ст.№5. Мета даної організації- залучати добровільні пожертви, спонсорську та іншу допомогу і розподіляти кошти відлповідно до потреб школи.
Відповідно до рішення батьківської конференції 2016-2017 н.р. кошти залучені ГО "ІНДІГО-V", будуть спрямовані на реконструкцію і ремонт кабінету інформатики на ІІІ поверсі школи, де будуть встановлені нові комп'ютери.