ПЛАН ЗАХОДІВ,
 спрямованих на популяризацію та активізацію вивчення англійської мови, в рамках Року англійської мови в Миргородській спеціалізованій школі I-III ступенів №5.
1.  Продовжити роботу курсів за вибором з вивчення англійської мови.
                                                                                               МК англійської мови
2.  Продовжити участь у  олімпіадах, дебатах та захисті наукових робіт МАН та інших конкурсах з англійської мови серед учнів.
                                                                                                МК англійської мови
3. Співпрацювати зі школами  країн, у яких англійська мова є основною мовою спілкування з метою реалізації спільних проектів.
                                                                                                 МК англійської мови
4. Продовжити участь учнів у програмі «Face to  Faith»
Гараган Н.М., Зайцева А.Ю.
5. Залучити до викладання англійської мови іноземних фахівців, які є її носіями, у тому числі волонтерів Корпусу Миру США з метою розвитку міжнародного співробітництва.
Гараган Н.М.
6. Продовжити роботу з підвищення фахової кваліфікації педагогічних працівників з англійської мови.
Гараган Н.М.
7. Забезпечити  функціонування літнього  мовного табору з метою вивчення учнями англійської мови для учнів 7-8 класів.
Різницька Л.В.
8. Продовжити організацію постійно діючих книжкових виставок, присвячених питанням методики викладання англійської мови на тему «2016 рік-Рік англійської мови в Україні».
Різницька Л.В.
9. Продовжити проведення   тематичних масових заходів, тижнів англійської мови, виховних годин, спрямованих на популяризацію англійської мови.
                                                                                      МК англійської мови
10. Проводити семінари, круглі столи, тренінги з питань впливу лінгвістичного та емоційного інтелекту на розвиток навичок міжкультурної комунікації учнів, діяльнісного та компетентнісно -орієнтованого підходів до вивчення іноземних мов.
                                                                                     МК англійської мови
11 Проводити заняття клубу англійської мови “English Club” за участю волонтерів з Корпусу          миру США.
Гараган Н.М., Возниця В.М.
Go Camp у п’ятій!
В рамках Року англійської мови в Україні Громадська організація GoGlobal долучилась до ініціативи Міністерства освіти і науки України, і разом з компанією Microsoft та партнерами розробила новий формат дитячих пришкільних таборів – таборів з поглибленим вивченням англійської мови. Проект отримав назву «GoCamps». Основним завданням команди проекту є показати дітям, що вивчення мов – це легко і просто, що літній табір може бути веселим, розважальним та яскравим.
Прийом заявок від шкіл на участь у проекті тривав до 18 лютого, і протягом цього часу було отримано 559 анкет з 24-х областей.
Відбір найкращих здійснювало незалежне журі, у складі якого були представники Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні, Міністерства освіти і науки України, компанії Microsoft, Американської торгівельної палати в Україні та команда GoGlobal.
Щодо критеріїв, якими керувались при відборі шкіл, то найпершим була якість виконання творчого завдання. Виконати його можна було у вільній формі, але найбільше було  відео, серед яких були справжні шедеври. Це були і презентації шкіл, і зворушливі звернення школярів, і навіть цілі кінофільми. Другим критерієм була повністю заповнена анкета, в якій учасники мали вказати досягнення свого навчального закладу, чи має школа досвід проведення англомовних проектів та заходів, зазначити очікувану кількість дітей у мовному таборі.
За результатами відбору статус та підтримку «GoCamp» отримують 119 шкіл з 20-ти областей Українию Загалом, відпочити у таборах нового покоління – таборах з поглибленим вивченням англійської мови, зможуть більш ніж 7000 дітей.
Серед переможців відбору є і наша школа, Миргородська спеціалізована школа I-III ступенів №5. В цьому році шкільний мовний табір запрошує учнів 7-8 класів.  Діти матимуть можливість спілкуватися іноземними мовами та застосовувати свої знання у різних формах діяльності : ігрових і концертних програмах, спортивних змаганнях, театральних виставах . Участь у мовному таборі допоможе дітям розкрити свої таланти та отримати досвід спілкування іноземною мовою.При цьому знання дитини не будуть оцінювати так як у школі, дитина сприйматиме навчання як  гру.
 


портфоліо 2015 2016 from Veronika Skripnik