19 грудня день Святого Миколая.
Немає на нашій землі душі,яка б не горнулася до Святого Миколая. Ми звертаємося до нього  зі своїми потребами, проханнями, бо знаємо, що він може подати нам руку допомоги.
Миколай допомагав усім, хто потребував його ласки. Своїми молитвами він утихомирював бурю на морі, рятував хворих, він нікому не відмовляв у пораді та дарував утіху.
Кожна дитина з нетерпінням чекає на цей день, бо Микола-чудотворець піклується про дітей, направляє їх на праведну дорогу. Діти пишуть листи Святому Миколаю. У цих листах вони розповідають про свої мрії та бажання. Але «дід Миколай знає про все» і тому тільки хороші діти отримують від нього продарунки, а неслухняні – різку.

1 січня Новий рік
Є свято особливе, на нього чекають усі – і дорослі і діти. Усі ми віримо, що новий рік буде до нас ласкавим, обдарує нас удачею, щастям і здоров`ям. Це свято – Новий рік.
З нетерпінням діти і дорослі чекають на Діда Мороза. Скільки йому років, мабуть, ніхто не знає, але він приходить до дітей уже понад 200 років.
 
7 січня Різдво Христове.
Це свято радості і єднння людських душ. У цей день всі ми ніби заново народжуємося залишаючи всі образи, сварки у минулому. Це свято покликане обєднати нас усіх, відродити та зробити трішечки кращими. Проводили конкурс колядок.
 
13-14січня – ЩЕДРИЙ ВЕЧІР.
13 січня ми святкуємо свято Маланки, а 14 січня – свято Василя. У народі ці свята об`єдналися, і тепер ми маємо Щедрий вечір.
Щедрівки – твори світського призначення. Вони відбивали настрої та бажання простого народу, будили його уяву про краще життя, зачаровували слухачів щедрістю та поезією слова. На уроці діти співали щедрівки.
 
22 січня усі українці відзначають велике свято – ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ. 22 січня 1918 року Україна проголосила себе на майдані Святої Софії у Києві самостійною державою. А через рік, на цьому ж майдані, було проголошено злуку всіх українських земель в одну спільну Соборну Українську державу. Західна Україна об`єдналася з Наддніпрянською для того, щобміцніти й розбудувати власну державу. Це свято показує, що усі ми – діти однієї великої України і бажаємо жити в згоді – злагоді.
 
14 лютого день Святого Валентина. Воно прийшло до нас із Англії й Америки, де Святого Валентина шанують найбільше. Він вважається захисником молодят, помічником закоханих. У цей день треба обов`язково зробити комусь щось добре та приємне, освідчитися в коханні, подарувати сувеніри (найчастіше у вигляді серця – «валентинки») це свято проводилося серед учнів 1-11 класі.